Založ si blog

Hyenami možno označiť všetkých, ktorí parazitujú na tak odpornom čine akým vražda bezpochyby je😭

Ľudskosť nadobúda iný rozmer, šialenstvo je považované za normalitu, bezcharakternosť za proaktivitu, zovseobecnovanie za originalitu, drzosť a nevychovanost, osočovanie a vulgarizmy  za žurnalistiku.

 

Dvaja nevinní ľudia sa stali bielymi koňmi, dva ľudské zivoty vyhasli, aby poslúžili ako obetni baránkovia špinavým záujmovým praktikám.

 

Nedá sa nereagovať, nedá sa necítiť bolest, nedá sa neprežívať spolupatričnosť s pozostalými. Nedá sa necítiť hnev, nedá sa necítiť bezmocnosť ani ľútosť. Nedá sa nemyslieť a neuvažovať a nevidieť, že tento odporný čin nebol vôbec náhoda. Bol naplánovaný, mal jasný cieľ s jasnými dopadmi na spoločnosť.

Nebudem konšpirovat, komu a čomu má poslúžiť.

Nedá sa nesledovať reakcie politikov, novinárov, ale čo je veľa to je veľa.

Toto má byt kultúra národa, toto je normálne vyjadrovanie a správanie  či na jednej strane či druhej ?

Padli otázky, prečo sa politici z vládnucej strany vyhýbajú novinárom a odmietajú odpovedať na otázky, tým zväčšujú nepokoje medzi ľudmi, dávajú priestor na dohady a podobne.

Tiež by som utekala, keby mi dávali tendenčné otázky alebo otázky typu ste vrah, čo vy na to? 😄
Aj novinárska obec by si mala uvedomit, že už zabudla na základné pravidla vedenia diskusie, že má dávať otvorené a nie uzatvorené otázky, že má hľadať odpovede a nie viest monológ, či diskusiu spôsobom, ktory má potvrdiť scenár a vopred vytvorené závery. K novinárom len toľko už dávno si nie som istá, či ich práca naozaj vedie k odhaľovaniu pravdy.

A len tak na okraj na TA3 pani novinárka povedala, že čaká ako sa zachová vo vysielaní premiér ( zrejme ohľadom ospravedlnenia novinárskej obci ), aby vražda dvoch mladých ľudí mala aspoň dodatočný zmysel. Myslela som že dobre nepočujem. Už neviem, čo možno považovať za väčšiu zvrátenosť ako hľadanie zmyslu vo vražde. Fuj, chce se mi blejt🤮

Kedy ústa onemeju, srdce zovrie bolest a oči slzy nedokážu zastaviť

17.06.2019

Onemela som, zovrelo mi srdce a oči mi zaliali slzy. https://www.facebook.com/WENDiGO79/videos/10206987028936890?s=100000227912217&sfns=mo

Manipuláciou možno zbaviť zraku, sluchu aj rozumu – Versus komu veríš mne, alebo vlastným očiam, alebo nie je to tak ako to vyzerá

23.05.2019

Zo všetkých strán sa na nás valí návod na vzor humanizmu, tolerancie, rozširovania pochopenia a ochoty pomáhať v celosvetovom merítku. Návod ako nebyť rasistický, homofóbny, nehumánny, xenofóbny, šovinistický, nacionalistický a iné nálepky, ktorými liberálni politici, liberálni občania a naša liberálna a moderná mládež častuje všetkých, tých, ktorí majú [...]

Deštrukcia versus Konštrukcia

22.05.2019

Každý deň je pre nás niečím výnimočný. Pre mňa je tento týždeň výnimočný prinajmenšom 3x. Trikrát po sebe mi totiž zmazali články. Je to až smiešne, že koľká snaha a prečo ? A hlavne úplne zbytočná :). Nič, ale poďme sa na to pozrieť z iného súdka. V psychológii sa tento termín volá vytesnenie. Vytesnenie alebo represia alebo [...]

Koloseum / Rím /

Taliansko má oficiálne ďalšiu mafiánsku organizáciu, rímsky klan Casamonica

25.09.2021 21:36

Taliansky súd klan Casamonica tento týždeň postavil na úroveň známejších mafiánskych zoskupení ako sú sicílska Cosa Nostra, neapolská Camorra či pôvodne kalábrijská 'Ndrangheta.

Notebook / Mobil / Internet /

Belgická krajná pravica chce získavať voliča pomocou mobilnej aplikácie s "nefiltrovanými informáciami"

25.09.2021 21:04

Experti upozorňujú, že tretia najsilnejšia strana v Belgicku môže týmto spôsobom získavať o ľuďoch informácie a využívať ich na získavanie nových sympatizantov.

Juraj Šeliga

Šeliga: Som jeden z posledných, komu by bol ponúknutý ministerský post

25.09.2021 20:37

Podpredseda strany Za ľudí tak reagoval na kuloárne informácie o tom, že by mohol byť jedným z kandidátov na post ministra spravodlivosti.

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

mili911

Svoje životné poslanie som našla v práci s ľuďmi. Poskytuovala som poradenské a konzultačné služby v rozvoji osobnosti, komunikácie a sociálnych zručností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 127335x
Priemerná čítanosť článkov: 2315x

Autor blogu