Založ si blog

Hyenami možno označiť všetkých, ktorí parazitujú na tak odpornom čine akým vražda bezpochyby je😭

Ľudskosť nadobúda iný rozmer, šialenstvo je považované za normalitu, bezcharakternosť za proaktivitu, zovseobecnovanie za originalitu, drzosť a nevychovanost, osočovanie a vulgarizmy  za žurnalistiku.

 

Dvaja nevinní ľudia sa stali bielymi koňmi, dva ľudské zivoty vyhasli, aby poslúžili ako obetni baránkovia špinavým záujmovým praktikám.

 

Nedá sa nereagovať, nedá sa necítiť bolest, nedá sa neprežívať spolupatričnosť s pozostalými. Nedá sa necítiť hnev, nedá sa necítiť bezmocnosť ani ľútosť. Nedá sa nemyslieť a neuvažovať a nevidieť, že tento odporný čin nebol vôbec náhoda. Bol naplánovaný, mal jasný cieľ s jasnými dopadmi na spoločnosť.

Nebudem konšpirovat, komu a čomu má poslúžiť.

Nedá sa nesledovať reakcie politikov, novinárov, ale čo je veľa to je veľa.

Toto má byt kultúra národa, toto je normálne vyjadrovanie a správanie  či na jednej strane či druhej ?

Padli otázky, prečo sa politici z vládnucej strany vyhýbajú novinárom a odmietajú odpovedať na otázky, tým zväčšujú nepokoje medzi ľudmi, dávajú priestor na dohady a podobne.

Tiež by som utekala, keby mi dávali tendenčné otázky alebo otázky typu ste vrah, čo vy na to? 😄
Aj novinárska obec by si mala uvedomit, že už zabudla na základné pravidla vedenia diskusie, že má dávať otvorené a nie uzatvorené otázky, že má hľadať odpovede a nie viest monológ, či diskusiu spôsobom, ktory má potvrdiť scenár a vopred vytvorené závery. K novinárom len toľko už dávno si nie som istá, či ich práca naozaj vedie k odhaľovaniu pravdy.

A len tak na okraj na TA3 pani novinárka povedala, že čaká ako sa zachová vo vysielaní premiér ( zrejme ohľadom ospravedlnenia novinárskej obci ), aby vražda dvoch mladých ľudí mala aspoň dodatočný zmysel. Myslela som že dobre nepočujem. Už neviem, čo možno považovať za väčšiu zvrátenosť ako hľadanie zmyslu vo vražde. Fuj, chce se mi blejt🤮

Kedy ústa onemeju, srdce zovrie bolest a oči slzy nedokážu zastaviť

17.06.2019

Onemela som, zovrelo mi srdce a oči mi zaliali slzy. https://www.facebook.com/WENDiGO79/videos/10206987028936890?s=100000227912217&sfns=mo

Manipuláciou možno zbaviť zraku, sluchu aj rozumu – Versus komu veríš mne, alebo vlastným očiam, alebo nie je to tak ako to vyzerá

23.05.2019

Zo všetkých strán sa na nás valí návod na vzor humanizmu, tolerancie, rozširovania pochopenia a ochoty pomáhať v celosvetovom merítku. Návod ako nebyť rasistický, homofóbny, nehumánny, xenofóbny, šovinistický, nacionalistický a iné nálepky, ktorými liberálni politici, liberálni občania a naša liberálna a moderná mládež častuje všetkých, tých, ktorí majú [...]

Deštrukcia versus Konštrukcia

22.05.2019

Každý deň je pre nás niečím výnimočný. Pre mňa je tento týždeň výnimočný prinajmenšom 3x. Trikrát po sebe mi totiž zmazali články. Je to až smiešne, že koľká snaha a prečo ? A hlavne úplne zbytočná :). Nič, ale poďme sa na to pozrieť z iného súdka. V psychológii sa tento termín volá vytesnenie. Vytesnenie alebo represia alebo [...]

Zuzana Čaputová

Čaputová odovzdáva žezlo: Odchádza noblesa, ľudskosť, ale aj váhanie. Prezidentov bolo veľa, prezidentka len jedna

15.06.2024 09:00

K pódiu šla v sprievode svojho partnera Juraja Rizmana, dvoch dcér a mamy. V prejave priznala úspechy aj chyby. Ako hodnotia politológovia jej najsilnejšie a najslabšie momenty?

vojna na Ukrajine, Rusko

ONLINE: Na Ukrajine podľa Putina bojuje 700-tisíc ruských vojakov. Najhorúcejšia situácia je pri Pokrovsku

15.06.2024 06:55, aktualizované: 08:40

V súčasnosti má Rusko podľa Putina na území Ukrajiny takmer 700-tisíc vojakov.

BRICS / Luiz Inacio Lula da Silva / Si Ťin-pching / Cyril Ramaphosa / Nárendra Módí / Sergej Lavrov /

Cyril Ramaphosa je opäť prezidentom Juhoafrickej republiky

15.06.2024 06:40

Prezident Juhoafrickej republiky (JAR) Cyril Ramaphosa bol v piatok parlamentom opätovne zvolený do funkcie hlavy štátu.

mili911

Svoje životné poslanie som našla v práci s ľuďmi. Poskytuovala som poradenské a konzultačné služby v rozvoji osobnosti, komunikácie a sociálnych zručností.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 145859x
Priemerná čítanosť článkov: 2652x

Autor blogu